+420775980362

©2019 Vaspodolog.com

M. Horákové 66/103, 160 00 Praha 6-Hradčany, Česko

SVETLANA RAYKHMAN

Oficiální Distributor Profesionálních kosmetických přípravků Spirularin® pro ČR a SR

 • Podologie - Náš Instagram
 • Podologie Praha - naše FB stránka

Spirularin® VS, 10 ml - krém proti bradavicím

Spirularin® VS krém je péče určená pro pokožku se sklonem k tvorbě bradavic. Krém Spirularin® VS obsahuje vysoce koncentrovaný a patentovaný extrakt z mikrořasy, která dokázala svoji praktickou hodnotu, jako účinný prostředek proti pradavicím. Krém Spirularin®VS je určen k ochraně a obnově kůže s bradavicemi (lidský papilomavirus), visícími papilomy a kontragiózní molusky. Krém podporuje regeneraci pokožky v postižených oblastech.

 

Mechanismus účinku:

Krém SpirularinVS obsahuje patentovaný aktivní extrakt z mikrořasy Spiralin. Kromě řady užitečných terapeutických, ochranných a regeneračních vlastností má Spiralin® také ochranný antivirový účinek. Zvláštní molekuly glukózy (polysacharidy) obsažené v přípravku Spiralin® pokrývají zdravé kožní buňky "ochranným povlakem", zabraňujícím pronikání virů do zdravých buněk. Při pravidelném používání jsou neinfikované buňky chráněny, dokud nezmizí všechny infikované buňky díky přirozenému regeneračnímu účinku pokožky nebo dokud všechna vnější rizika infekce (například plavecký bazén) nezmizí.

 

 • JAK UŽÍVAT

  Před prvním použitím a následně, v případě potřeby, musí být bradavice "otevřena" odstraněním hyperkeratózy. 2x denně, ráno a večer a poté po umytí rukou a nohou aplikujte malé množství přípravku Spirularin® VS Cream na problémovou oblast a vetřete až do úplného vstřebání, dokud pokožka není suchá. Krém Spirularin® VS Cream je schválen pro použití u dětí, diabetiků a kojících matek, může být kombinován s dalšími léčbami k ochraně pokožky a zabránění opakovaným infekcím.Po aplikaci krému nepoužívejte žádné jiné látky.Produkt není určen pro děti do 3 let. Krém by se neměl dostat do očí.

 • SLOŽENÍ

   Aqua, Helianthus Annuus Seed Oil, Caprylic/Capric Triglyceride, Glycerin, Polyglyceryl-3 Polyricinoleate, Cera Flava, Alcohol denat., Spirulina Platensis Extract, Salix Alba Bark Extract, Zinc Sulfate, Tocopherol, Magnesium Stearate, Ascorbyl Palmtiate, Glyceryl Caprylate, P-Anisic Acid, Rosmarinus Officinalis Oil, Linalool, D-Limonene

 • INFORMACE PRO PROFESIONÁLY

  Pro profesionály máme speciální cenovou nabídku, stačí napsat e-mail, uvést  jméno, příjmení či název firmy, IČO a obdržíte od nás cenovou nabídku.

450,00 KčCena