+420775980362

©2019 Vaspodolog.com

M. Horákové 66/103, 160 00 Praha 6-Hradčany, Česko

SVETLANA RAYKHMAN

Oficiální Distributor Profesionálních kosmetických přípravků Spirularin® pro ČR a SR

 • Podologie - Náš Instagram
 • Podologie Praha - naše FB stránka

Nový Spirularin Chladící Výživný krém na nohy pro popraskanou pokožku

Spirularin® Chladící pečující krém na popraskanou pokožku chodidel. Určen pro pravidelnou a intenzivní péčí o velmi suchá chodidla, včetně případů zrohovatělé vrstvy pokožky s mikro-prasklinami. Má mírný chladící osvěžující efekt, přináší okamžitou úlevu pro unavená chodidla.

K prodeji v baleních o obsahu 35ml a 75ml.


Kromě základu z mikro-řas spirulina, obsahuje také bambucké máslo, močovinu a přírodní rostlinné oleje, které dodávají pokožce intenzivně výživné a hydratační složky. 
 

Vhodné také pro diabetiky, Krém je novinkou roku 2019.
 

 • JAK UŽÍVAT

  Aplikujte ráno a večer na postižené oblasti dle potřeby. Vhodné zejména pro extrémně suchou, popráskanou pokožku, pro diabetiky a zdravotnický personál. Krém by se neměl dostat do očí.

 • SLOŽENÍ

  Spiralin®, Bambucké máslo, urea extrakt a přírodní rostlinné oleje (kokosový olej, olej z lněného semínka, olej ze  slunečnicového semínka), rostlinný extrakt Světlice barvířské, rostlinný extrakt kůry Magnólie, rostlinný extrakt ze Škumpy lakodárné, rostlinný extrakt z Vilínu, z kůry bílé vrby, rostlinná kyselina hyaluronová ze Sněhové houby, lipidy, propylenglykol, alkohol, kyselina mléčná, vitamín E, voda, glyceryl stearát, natrium laktát, menthyl laktát, xanthan polysacharid, benzoyl salicyláte, parfém.

 • INFORMACE PRO PROFESIONÁLY

  Pro profesionály máme speciální cenovou nabídku, stačí napsat e-mail, uvést  jméno, příjmení či název firmy, IČO a obdržíte od nás cenovou nabídku.

210,00 KčCena
Obsah