+420775980362

©2019 Vaspodolog.com

M. Horákové 66/103, 160 00 Praha 6-Hradčany, Česko

SVETLANA RAYKHMAN

Oficiální Distributor Profesionálních kosmetických přípravků Spirularin® pro ČR a SR

 • Podologie - Náš Instagram
 • Podologie Praha - naše FB stránka

Nový Spirularin Zahřívací Výživný krém na nohy pro popraskanou pokožku

Spirularin® Hřejivý pečující krém na popraskanou pokožku chodidel. Určen pro pravidelnou a intenzivní péčí o velmi suchá chodidla, včetně případů velmi zrohovatělé hrubé povrchní vrstvy pokožky s mikro-prasklinami. 

K prodeji v baleních o obsahu 35ml a 75ml.


Kromě základu z mikro-řas spirulina, Spirularin® Krém na mikro praskliny kombinuje vyživující, hydratační a antimikrobiální vlastnosti rostlinné kyseliny hyaluronové ze Sněhové houby, močoviny a patentovaných rostlinných extraktů. Ohřívání podporuje intenzivnější reakci s pokožkou a rychlejší vstřebání aktivních ingrediencí.

 

 

Vhodné také pro diabetiky, Krém je novinkou roku 2019.
 

 • JAK UŽÍVAT

  Aplikujte ráno a večer na postižené oblasti dle potřeby. Vhodné zejména pro extrémně suchou, popráskanou pokožku, pro diabetiky a zdravotnický personál. Krém by se neměl dostat do očí.

 • SLOŽENÍ

  Spiralin®, Bambucké máslo, močovina a přírodní rostlinné oleje (kokosový olej, olej z lněného semínka, olej ze  slunečnicového semínka), rostlinný extrakt Světlice barvířské, extrakt z kůry Magnólie, extrakt z vilínu obecného, rostlinná kyselina hyaluronová ze Sněhové houby, propylenglycol, alkohol, kyselina mlečná, voda, glyceryl stearat, natrium laktat, menthyllactat, xanthan polysaccharid, Vanillyl Butyl, Kumarin, parfém.

 • INFORMACE PRO PROFESIONÁLY

  Pro profesionály máme speciální cenovou nabídku, stačí napsat e-mail, uvést  jméno, příjmení či název firmy, IČO a obdržíte od nás cenovou nabídku.

210,00 KčCena
Obsah